​Dike sprawia, że rzeczy trudne stają się łatwymi. Kładzie wspaniałość u Waszych stóp. Ludzie którzy pracują, robią to odruchowo: co rano zakładają buty. Ale kiedy buty wykonane są z użyciem najlepszych technologii i są wynikiem najnowocześniejszych badań, każdy powinien o tym wiedzieć, żeby rano założyć buty i więcej się na tym nie zastanawiać, a potem stąpać twardo po ziemi i patrzeć w przyszłość. Dike sprawia, że trudne rzeczy stają się łatwymi i kładzie wspaniałość u Twoich stóp.


specjalne wzmocnienie przeciw wycieraniu się obcasów. Gwarantuje maksymalną wygodę podczas chodzenia.

wysokiej jakości wyściełanie, zrobione z oddychającego materiału, który eliminuje „stęchłe, wilgotne powietrze”, utrzymując suchość i świeżość stóp.

wyjątkowo odporny, ultralekki podnosek, zrobiony ze stopu aluminium


środkowa podeszwa anty-perforacyjna, wykonana z innowacyjnego materiału o dużej gęstości, przyszyta do cholewki. Jest wyjątkowo odporna i giętka.

specjalna wkładka wewnątrz podeszwy, zapewniająca właściwą gietkosc buta i maksymalizujaca stabilność całej stopy. Pomaga w utrzymaniu dobrej podstawy podczas chodzenia.

podeszwa zapewniająca stabilność i dobrą przyczepność, dzięki dużej powierzchni kontaktowej i mikrogeometrycznemu wzorowi bieżnika


wysokoodporny bieżnik zaprojektowany tak, aby zapewnić bezpieczeństwo na wszystkich nawierzchniach. Specjalne korki, z których jest zbudowany, zapewniają doskonałą przyczepność i są zaprojektowane tak żeby zapewnić przyczepność i usuwanie wody i błota.

(Dike Stability Control) Wyjątkowe wzmocnienie nylonowe na pięcie. Zapewniające maksymalną stabilizację w różnych warunkach

Wysokiej jakości wypełnienie zrobione z oddychającego materiału który eliminuje